Ūdens pudele – dāvana dzīvespriekam

Ūdens pudele – dāvana dzīvespriekam

Meklējot labas dāvanas draugiem un tuviniekiem svētkos, vēlamies no sirds iepriecināt ar ko noderīgu un pozitīvu. Svētki ir prieku pilni notikumi un, lai arī dāvanas nav pašas svarīgākās, tās tomēr spēlē lielu lomu svinību procesā. Lieliska dāvanas ideja, kas uzlabos dāvanas saņēmēja garastāvokli, veselību un ikdienu, ir praktiska ūdens pudele.

Temats par atkritumu samazināšanu ikdienā paliek ar vien populārāks. Kampaņā #SavaPudele par to iespējams uzzināt vairāk. 

Šajā rakstā uzzini, kāpēc ūdens pudele tiek uzskatīta par dāvanu, kas tev nesīs dzīvesprieku.

Sava ūdens pudele – dāvana dzīvespriekam

ūdens pudele ikdienai

Iegādājoties pašam savu ūdens pudeli, tiek samazināti gandrīz visi iemesli, kas neļauj uzņemt pietiekami lielu ūdens apjomu.

Atgādinājums regulāri padzerties

Ūdens pudele, kas ikdienā visur tiks ņemta līdzi, automātiski kalpos par atgādinājumu ik pa laikam padzerties un vledzēt slāpes. Pat ja slāpes uzreiz netiek sajustas, katru stundu vajadzētu iedzert malku ar ūdeni. Lai arī sākotnēji tas var šķist lieki un uzreiz nekādus uzlabojumus sajust nevarēs, ar laiku enerģijas līmenis palielinās un ķermenis būs pateicīgs.

Lai pašam arī gribētos biežāk padzerties, jāizvēlas ūdens pudele, kas sagādās prieku. Vara ūdens pudeles ir skaistas, mirdzošas un elegantas. Turklāt tām piemīt arī ūdeni tīrošas īpašības. Skaistums apvienots ar veselīgumu.

Mūsdienās ir pieejamas arī viedās ūdens pudeles, kas tiek savienotas ar aplikāciju. Kad pudele ilgāku laiku nebūs paņemta rokās, tā dos ziņu, ka laiks padzerties. Aizmirst par savu veselību nekādā gadījumā nevajadzētu un tieši par to ilgtspējīgas ūdens pudeles rūpējas.

Risinājums, kas draudzīgs maciņam un veselībai

Ilgtspējīgas ūdens pudeles ir labs risinājums divām lietām vienlaikus – gan veselībai, gan arī maciņam. Ja ūdens netiek uzņemts pietiekamā daudzumā tāpēc, ka negribas veikalā pirkt ūdeni, tad ilgtspējīga ūdens pudele ir lieliska izvēle. Tā vienmēr būs līdzi ikdienas gaitās, kas rezultātā uzlabos pašsajūtu, kā arī ļaus ietaupīt līdzekļus. 

Daudzreiz lietojama ūdens pudele kalpos gadiem ilgi. Pārsvarā ilgtspējīgās ūdens pudeles tiek ražotas ar mērķi kalpot visa mūža garumā, it īpaši pudeles no nerūsējošā tērauda. Tās visbiežāk ir karstumizturīgas un ar labu termonoturību. Ja tas ir svarīgi dāvanas saņēmējam, tad laba izvēle būs termokrūze vasarīgām ballītēm vai termoss pārgājieniem un ceļojumiem.

Pudele, ko ērti uzpildīt

Parādās ar vien vairāk ūdens uzpildes vietas, kas bez maksas nodrošina ar svaigu dzeramo ūdeni. Turklāt nav jābaidās par to, vai krāna ūdens ir dzerams. Rīgā lielākajā daļā vietu no krāna tekošais ūdens ir veselībai drošs.

Ūdens ar garšu

Ja grūtības sagādā ūdens garša vai priekšroka citiem dzērieniem, tad labākais variants ir pievienot savam ūdenim garšu. Lai to panāktu, pievieno ūdenim sagrieztus augļus un ogas – īpaši efektīvi būs citrusaugļi. Tāpat var sagriezt arī gurķu šķēlītes un dažādus garšaugus, piemēram,  piparmētras. 

Stikla pudeles nodrošina ar caurspīdīgumu, tāpēc ūdens pudele, kas piepildīta ar ogām un augļiem, priecēs ne vien garšu kārpiņas, bet arī acis. Skaista un eleganta dāvana draugiem svētkos.

Lai izdodas iepriecināt svētkos un ikdienā ar labu pašsajūtu no regulāras ūdens dzeršanas!


Laine Ozoliņa

Dārgie ēdiena mīļi, mani sauc Laine, un esmu ļoti priecīga par iespēju dalīties ar Jums caur manu blogu Cemodanskafe.lv. Katru dienu cenšos sevi attīstīt, un iemācīties ko jaunu, ja tev ir kādi ieteikumi - raksti, būšu tikai pateicīga!

Comments are closed.