Ūdens pudele – dāvana dzīvespriekam

Ūdens pudele – dāvana dzīvespriekam

Meklējot labas dāvanas draugiem un tuviniekiem svētkos, vēlamies no sirds iepriecināt ar ko noderīgu un pozitīvu. Svētki ir prieku pilni notikumi un, lai arī dāvanas nav pašas svarīgākās, tās tomēr spēlē lielu lomu svinību procesā. Lieliska dāvanas ideja, kas uzlabos dāvanas saņēmēja garastāvokli, veselību un ikdienu, ir praktiska ūdens pudele.

Temats par atkritumu samazināšanu ikdienā paliek ar vien populārāks. Kampaņā #SavaPudele par to iespējams uzzināt vairāk. 

Šajā rakstā noskaidro par pietiekama ūdens apjoma izdzeršanas korelāciju ar dzīvesprieku. Raksta noslēgumā iepazīstināsim ar dažām labām ūdens pudelēm, kas ir lieliska dāvana svētkos.

Dzīvesprieka noslēpums slēpjas ūdens glāzē

Vēl joprojām nav noteikts globāli atzīts viens konkrēts ūdens daudzums, kas katru dienu jāuzņem. Par to zinātnieki strīdas vēl šodien, tomēr skaidrs ir viens – uzņemtais ūdens apjoms noteikti nedrīkst būt mazāks par 2l ūdens. Tā ir norma, kas jācenšas ievērot visiem. Galu galā izskatās, ka tieši tas ir vienkāršākais ceļš uz laimi un dzīvesprieku ikdienā.

Kādā aptaujā, kurā piedalījās 2000 cilvēku, izrādījās, ka optimālam ūdens uzņemšanas daudzumam ir ievērojama saikne ar laimi. 67% cilvēku, kas ikdienā izdzer vairāk ūdens par noteikto 2l normu, novērtēja sevi kā ļoti laimīgu. Savukārt tikai 21% no tiem, kas ikdienā uzņem mazāku ūdens daudzumu, novērtēja sevi kā ļoti laimīgu.

Pētījumā tika atklāti arī galvenie 7 iemesli, kāpēc respondanti ikdienā neizdzer pietiekamu ūdens daudzumu:

  1. Netiek izjustas slāpes;
  2. Nav laika padzerties;
  3. Priekšroka tiek dota citiem dzērieniem;
  4. Par padzeršanos aizmirst;
  5. Nepatīk maksāt par dzeramo ūdeni veikalā;
  6. Nedrošības sajūta par krāna ūdens tīrību;
  7. Nepatīk ūdens garša.

Sava ūdens pudele – dāvana dzīvespriekam

Iegādājoties pašam savu ūdens pudeli, tiek samazināti gandrīz visi iepriekš uzskaitītie iemesli, kas neļauj uzņemt pietiekami lielu ūdens apjomu.

Atgādinājums regulāri padzerties

Ūdens pudele, kas ikdienā visur tiks ņemta līdzi, automātiski kalpos par atgādinājumu ik pa laikam padzerties un vledzēt slāpes. Pat ja slāpes uzreiz netiek sajustas, katru stundu vajadzētu iedzert malku ar ūdeni. Lai arī sākotnēji tas var šķist lieki un uzreiz nekādus uzlabojumus sajust nevarēs, ar laiku enerģijas līmenis palielinās un ķermenis būs pateicīgs.

Lai pašam arī gribētos biežāk padzerties, jāizvēlas ūdens pudele, kas sagādās prieku. Vara ūdens pudeles ir skaistas, mirdzošas un elegantas. Turklāt tām piemīt arī ūdeni tīrošas īpašības. Skaistums apvienots ar veselīgumu.

Mūsdienās ir pieejamas arī viedās ūdens pudeles, kas tiek savienotas ar aplikāciju. Kad pudele ilgāku laiku nebūs paņemta rokās, tā dos ziņu, ka laiks padzerties. Aizmirst par savu veselību nekādā gadījumā nevajadzētu un tieši par to ilgtspējīgas ūdens pudeles rūpējas.

Risinājums, kas draudzīgs maciņam un veselībai

Ilgtspējīgas ūdens pudeles ir labs risinājums divām lietām vienlaikus – gan veselībai, gan arī maciņam. Ja ūdens netiek uzņemts pietiekamā daudzumā tāpēc, ka negribas veikalā pirkt ūdeni, tad ilgtspējīga ūdens pudele ir lieliska izvēle. Tā vienmēr būs līdzi ikdienas gaitās, kas rezultātā uzlabos pašsajūtu, kā arī ļaus ietaupīt līdzekļus. 

Daudzreiz lietojama ūdens pudele kalpos gadiem ilgi. Pārsvarā ilgtspējīgās ūdens pudeles tiek ražotas ar mērķi kalpot visa mūža garumā, it īpaši pudeles no nerūsējošā tērauda. Tās visbiežāk ir karstumizturīgas un ar labu termonoturību. Ja tas ir svarīgi dāvanas saņēmējam, tad laba izvēle būs termokrūze vasarīgām ballītēm vai termoss pārgājieniem un ceļojumiem.

Pudele, ko ērti uzpildīt

Parādās ar vien vairāk ūdens uzpildes vietas, kas bez maksas nodrošina ar svaigu dzeramo ūdeni. Turklāt nav jābaidās par to, vai krāna ūdens ir dzerams. Rīgā lielākajā daļā vietu no krāna tekošais ūdens ir veselībai drošs. Par to vairāk iespējams izlasīt rakstā Vai krāna ūdens ir veselīgs.

Ūdens ar garšu

Ja grūtības sagādā ūdens garša vai priekšroka citiem dzērieniem, tad labākais variants ir pievienot savam ūdenim garšu. Lai to panāktu, pievieno ūdenim sagrieztus augļus un ogas – īpaši efektīvi būs citrusaugļi. Tāpat var sagriezt arī gurķu šķēlītes un dažādus garšaugus, piemēram,  piparmētras. 

Stikla pudeles nodrošina ar caurspīdīgumu, tāpēc ūdens pudele, kas piepildīta ar ogām un augļiem, priecēs ne vien garšu kārpiņas, bet arī acis. Skaista un eleganta dāvana draugiem svētkos.

Dāvanu karte ūdens pudeles iegādei

Interneta veikals Ūdens Pudele piedāvā plašu ūdens pudeļu izvēli, kas piemērotas dažādiem dzīves notikumiem. Katalogā pieejamas stikla, tērauda, plastmasas un vara ūdens pudeles.

Laba dāvanas ideja svētkos saviem tuviniekiem ir ūdens pudeles dāvanu karte. Tā ļaus dāvanas saņēmējam pašam izvēlēties sev vislabāk piemēroto ūdens pudeli. Tādā veidā dāvana noteikti būs izdevusies.

Lai izdevušies svētki un lieliskas dāvanu idejas!

Laine Ozoliņa

Dārgie ēdiena mīļi, mani sauc Laine, un esmu ļoti priecīga par iespēju dalīties ar Jums caur manu blogu Cemodanskafe.lv. Katru dienu cenšos sevi attīstīt, un iemācīties ko jaunu, ja tev ir kādi ieteikumi - raksti, būšu tikai pateicīga!

Comments are closed.