Restorāni Rīgā dāvanu karte 

Restorāni Rīgā dāvanu karte 

restorāni rīgā dāvanu karte

Dāvanu karte ir noderīga un interesanta dāvana, ko uzdāvināt kādam svētkos. To var ērti izmantot sev vēlamā laikā, kā arī tā sniedz plašas izvēles iespējas. Tā kā dāvanu kartes ir aktuāla dāvana svētkos, tad arī tādi piedāvājumi kā Restorāni Rīgā dāvanu karte ir lieliska izvēle.

Dāvanu kartes restorānā vēl ir jaunums, tomēr ar vien vairāk cilvēki šādu iespēju izmanto. Turklāt Restorāni Rīgā ir īpašs piedāvājums, jo dāvanu karte ir derīga vairākos dažādos, savstarpēji nesaistītos restorānos.

Iepriekš jau pieminējām dažas no vērtībām, kas piemīt dāvanu kartēm. Šajā rakstā esam apkopojuši vairākas priekšrocības, kāpēc dāvanu kartes ir lieliski apsveikumi svētkos gan draugiem, gan kolēģiem. 

Universāla dāvana dažādiem saņēmējiem

Dāvanu kartes galvenā vērtība ir tāda, ka tā ir piemērota dāvana ļoti plašam saņēmēju lokam. Tas nozīmē, ka lielākoties viena dāvanu karte var būt piemērota gan mammai, gan arī priekšniekam darbā. Protams, ir arī personiskākas dāvanu kartes, kas būs piemērotas šaurākam dāvanu saņēmēju lokam. 

Piemēram, SPA atpūtas brīvdienas būs labāka dāvana pārim kāzās nekā darba kolēģim, ko knapi pazīstam.

Restorāni Rīgā dāvanu karte šajā gadījumā ir lieliskā vidusceļā, jo tā ir piemērota ikvienam. Tā ir universāla dāvanu karte katram jubilāram. Visiem patīk garšīgi paēst, tāpēc tā ir piemērota gan lietišķiem saņēmējiem, gan arī savējiem tuviniekiem. 

Piemērota dāvana dažādos svētkos

Tieši tāpat dāvanu kartes ir piemērotas arī dažādos svētkos. Tūliņ paskaidrosim. Galvenais nosacījums, kas ļauj dāvanu karti piemērot dažādiem svētkiem, ir ne tikai piedāvājums, bet arī to cenas. 

Piemēram, vārda dienā izvēlēsimies lētāku dāvanu, kas būs vairāk simboliska. Piemēram, 10 EUR dāvanu karte kafijas veikaliņā vai 20 EUR dāvanu karte pusdienām kafejnīcā. Savukārt apaļās jubilejās un kāzās jau var uzdāvināt arī ko īpašāku. Piemēram, lidojumu ar gaisa balonu, ceļojumu vai kādu SPA brīvdienu piedāvājumu.

Restorāni Rīgā dāvanu karte 

Izmantojama sev ērtā laikā

Dāvanu kartes ir labs veids, kā citam cilvēkam uzdāvināt ko noderīgu vai kādu aizraujošu piedzīvojumu, kas paliek viņa paša ziņā. Tas atvieglo dāvanas meklēšanas procesu, kā arī jubilāram sagādā prieku, jo var doties iepirkties ‘’par brīvu’’.

Citā veidā daudzus no piedāvājumiem nemaz nevarētu uzdāvināt citam cilvēkam attālinātā veidā. Piemēram, restorāna apmeklējumu bez dāvanu kartes neuzdāvināsi. Vienīgais veids ir doties uz restorānu kopā ar jubilāru. Tas savukārt ne visās situācijas ir labākais risinājums. Piemēram, ja vēlies uzdāvināt randiņu saviem vecākiem, dāvanu karte restorānā ir lieliska izvēle.

Restorāni Rīgā – garšīga dāvana

Un visbeidzot atkal atgriežamies pie ēdiena tematikas, jo kuram gan nepatīk garšīgi paēst. Tādiem gardēžiem noteikti arī patiks saņemt šādu iespēju gardi paēst profesionālā restorānā. Galu galā teiciens, ka mīlestība iet caur vēderu, nav radies pats no sevis.

Uz restorāniem arī neejam nemaz tik bieži, kā gribētos. Tāpēc ir patīkami saņemt dāvanā iespēju doties uz restorānu, nogaršot jaunu ēdienkarti un vienkārši pavadīt vakaru atpūtā. Restorāni Rīgā dāvanu karte ir apvienojusi dažādus Rīgas restorānus, no kuriem jubilārs var izvēlēties pats.

Tāpēc iesakām apvienot gardo ar dāvināšanas prieku.

Ieskaties arī citos mūsu rakstos, kas saistīti ar restorāniem vai dāvanu kartēm – piemēram, Vai restorāna ēdienkartē var būt soļanka vai Kā pasniegt vīnu.

Lai priecīgs jubilārs un garda dāvana!

Laine Ozoliņa

Dārgie ēdiena mīļi, mani sauc Laine, un esmu ļoti priecīga par iespēju dalīties ar Jums caur manu blogu Cemodanskafe.lv. Katru dienu cenšos sevi attīstīt, un iemācīties ko jaunu, ja tev ir kādi ieteikumi - raksti, būšu tikai pateicīga!

Comments are closed.