Dzīvesprieka noslēpums slēpjas ūdens glāzē

Dzīvesprieka noslēpums slēpjas ūdens glāzē

ūdens

Viens no veidiem, kā uzlabot savu pašsajūtu, ir pavisam vienkāršs – dzert vairāk ūdens. Tas ir pirmais solis, kam ir jāpievērš uzmanība, ja rodas slikta pašsajūta. Bieži vien esam dienu pavadījuši steigas pilnā skrējienā, nemaz neatceroties izdzert pietiekamu ūdens daudzumu.

Šajā rakstā uzzini par to, kādu lomu ūdens spēlē tavā organismā un līdz ar to arī pašsajūtā.

Nepieciešamais ūdens uzņemšanas daudzums

ūdens glāze

Vēl joprojām nav noteikts globāli atzīts viens konkrēts ūdens daudzums, kas katru dienu jāuzņem. Par to zinātnieki strīdas vēl šodien, tomēr skaidrs ir viens – uzņemtais ūdens apjoms noteikti nedrīkst būt mazāks par 2l ūdens. Tā ir norma, kas jācenšas ievērot visiem. Galu galā izskatās, ka tieši tas ir vienkāršākais ceļš uz laimi un dzīvesprieku ikdienā.

Kādā aptaujā, kurā piedalījās 2000 cilvēku, izrādījās, ka optimālam ūdens uzņemšanas daudzumam ir ievērojama saikne ar laimi. 67% cilvēku, kas ikdienā izdzer vairāk ūdens par noteikto 2l normu, novērtēja sevi kā ļoti laimīgu. Savukārt tikai 21% no tiem, kas ikdienā uzņem mazāku ūdens daudzumu, novērtēja sevi kā ļoti laimīgu.

Pētījumā tika atklāti arī galvenie 7 iemesli, kāpēc respondanti ikdienā neizdzer pietiekamu ūdens daudzumu:

  1. Netiek izjustas slāpes;
  2. Nav laika padzerties;
  3. Priekšroka tiek dota citiem dzērieniem;
  4. Par padzeršanos aizmirst;
  5. Nepatīk maksāt par dzeramo ūdeni veikalā;
  6. Nedrošības sajūta par krāna ūdens tīrību;
  7. Nepatīk ūdens garša.

Viens no labākajiem veidiem, kā izdzert dienā vairāk ūdens, ir iegādāties sev stilīgu ūdens pudeli. Tā atgādinās ikdienā padzerties, turklāt tajā vienkārši var pievienot arī dažādas garšas. Piemēram, pudelē ieliet ūdeni ar augļiem, ogām, citrusiem utt.

Uzdāvini dzīvesprieku – ūdens pudeli

ūdens pudele dāvana

Interneta veikals Ūdens Pudele piedāvā plašu ūdens pudeļu izvēli, kas piemērotas dažādiem dzīves notikumiem. Katalogā pieejamas stikla, tērauda, plastmasas un vara ūdens pudeles.

Laba dāvanas ideja svētkos saviem tuviniekiem ir ūdens pudeles dāvanu karte. Tā ļaus dāvanas saņēmējam pašam izvēlēties sev vislabāk piemēroto ūdens pudeli. Tādā veidā dāvana noteikti būs izdevusies.

Lai izdevušies svētki un lieliskas dāvanu idejas!

Par to, kāpēc ūdens pudele ir lieliska svētku dāvana, lasi rakstā Ūdens pudele – dāvana dzīvespriekam.

Laine Ozoliņa

Dārgie ēdiena mīļi, mani sauc Laine, un esmu ļoti priecīga par iespēju dalīties ar Jums caur manu blogu Cemodanskafe.lv. Katru dienu cenšos sevi attīstīt, un iemācīties ko jaunu, ja tev ir kādi ieteikumi - raksti, būšu tikai pateicīga!

Comments are closed.