Stanley termosi kafijai pie dabas

Stanley termosi kafijai pie dabas

stanley termosi

Daudzi savu dienu nespēj iedomāties bez labas kafijas tases, jo tas tomēr ir mirklis, ko veltīt pašam sev un atpūsties. Kafija ir viens no tiem dzērieniem, ko miljoni cilvēku visā pasaulē ne tikai uzņem, bet bauda. Un, lai arī garda kafija daudziem no mums asociējas ar kafiju no kafejnīcām un restorāniem, to var paņemt līdzi arī dabā.

Piemēram, ar termosa palīdzību. Gardu kafiju var pavisam vienkārši pagatavot arī pats savā mājoklī. Protams, tas aizņems nelielu praktizēšanos un zināšanas, taču tas ir iespējams. Un ja runa iet par laba termosa izvēli, tad Stanley termosi ir tie, kam uzticēties.

Šajā rakstā lasi vairāk par to, kāpēc tieši Stanley termosi ir tie, kam uzticēties kafijas līdzi ņemšanā atpūtai pie dabas.

Kafijai ir jābūt karstai

Kafijas dzeršana mērenā daudzumā sniedz vairākus ieguvumus veselībai. Galvenās priekšrocības ir mazinot depresiju, samazinot risku saslimt ar diabētu, uzlabojot treniņus un sniedzot labu stimulu smadzenēm. Un, kā ir atklājies, arī karstai kafijai ir savi plusi. 

Karstai kafijai piemīt vairāk antioksidantu. Antioksidanti ir atbildīgi par kafijas priekšrocībām veselībai, un saskaņā ar 2018. Gadā veikto pētījumu, kas publicēts žurnālā Scientific Reports, pētnieki atklāja, ka karstā kafijā ir augstāks antioksidantu līmenis nekā aukstā kafijā, kas padara to nedaudz veselīgāku. Antioksidantu priekšrocības kafijā ietver mazāku vēža, sirds slimību, aknu slimību, diabēta un priekšlaicīgas nāves risku.

Karsta kafija var uzlabot noskaņu. 2009. gada pētījums atklāja, ka fiziska siltuma sajūta, piemēram, karstas kafijas tases turēšana, var palielināt siltuma sajūtu.  Citi pētījumi arī liecina, ka pētījuma dalībnieki, kuri turēja rokās kafijas tasi, biežāk uzskatīja, ka citi ir dāsni, gādīgi un silti. Viņi arī biežāk izvēlējās dāvanu savam draugam, nevis paši.

Karsta kafija no rīta var palīdzēt pamosties labāk kā auksta kafija. Līdz ar to esam noskaidrojuši, ka karsta kafija ir noderīgs dzēriens, kā arī, protams, patīkams. Ir vērts atrast sev labu termosu, kā Stanley termosi, kas būs labs sabiedrotais ikdienā. Taču kāpēc tieši Stanley?

Stanley termosi

Stanley termosi nes uzticību

Stenlija vārds kā zīmols pastāv jau vairāk nekā gadsimtu. Tērauda vakuuma pudele, kas tiek saukta par termosu, ko mēs pazīstam un mīlam šodien, 1913. gadā radīja izgudrotājs Viljams Stenlijs jaunākais. 

Kopš tā laika viņa termosi ir attīstījušies no vienkāršas idejas līdz ikoniskam izstrādājumam. Mūsdienās Stanley termosi ir vieni no uzticamākajām izvēlēm, jo tā korpuss ir radīts tā, lai dzēriens nezaudētu savu karstumu stundām ilgi.

Stanley ir vislabākais Termoss dodoties dabā, jo tajos brīžos padzerties karstu tēju vai kafiju ir vissvarīgāk. Kad esam prom no veikaliem un kafejnīcām, tad ir tik forši līdzi paņemt karstu dzērienu un zināt, ka termoss nepievils. 

Produkti, kas nekad nav jāizmet vai jānomaina, ir ilgtspējīgākie un līdz ar to arī labākie. Termoss ir tāds produkts, kam vajadzētu kalpot visu mūžu. Kopš seniem laikiem Stanley ir ražojis atkārtoti lietojamas preces, līdz minimumam samazinot pieprasījumu pēc vienreiz lietojamām precēm.

Arī šobrīd tiek ražoti Stanley termosi, kas izveidoti tā, lai tie kalpotu visa mūža garumā. Pretējā gadījumā ir iespējams samainīt savu Stanley preci par velti.

stanley termosi

Vairāk par šo zīmolu vari izlasīt rakstā Stanley facts un Best thermos test, kur noskaidrot, cik tad labus rādītājus Stanley termosi patiešām uzrāda. 

Ieskaties arī citos mūsu pašu rakstos – Vai restorāna ēdienkartē var būt soļanka un Dzīvesprieka noslēpums slēpjas ūdens glāzē.

Laine Ozoliņa

Dārgie ēdiena mīļi, mani sauc Laine, un esmu ļoti priecīga par iespēju dalīties ar Jums caur manu blogu Cemodanskafe.lv. Katru dienu cenšos sevi attīstīt, un iemācīties ko jaunu, ja tev ir kādi ieteikumi - raksti, būšu tikai pateicīga!

Comments are closed.